BOTOKS ile SON ON YILINIZI Geri Almaya Ne Dersiniz?
Gülmek de ağlamak da yaşama dair değil mi?
Peki ya bu doğal mimikler sizi daha yaşlı gösteriyorsa?
Ne yapalım yani gülmeyelim mi dostlarımızla doyasıya!
Ya da duygulanıp ağlamayalım mı yeşilçam sinemalarında..

Botoks, mimik hareketlerinizin sonuncu oluşan kırışıklarınıza doğrudan müdahale ederek onları yok eder. Kas aralarına enjekte edilen botoks uygulaması, uygulama sonrası bir hafta içinde etkisini gösterir. Kullanım süresi ortalama olarak 4-6 ay arasındadır. Daha sonra tekrarlamalarla doğal ve genç görünümünüzü korumak sizin elinizdedir.

Baby Botoks
Öyle botokstan donuklaşmış, ifadesizleşmiş yüzler yok artık!
Baby Botoks Tekniği sayesinde hem son on yılınızı geri alabilir hem de arkadaşlarınızın ay sen ne yaptın yüzüne inanılmaz bir gençlik canlılık gelmiş ifadeleriyle, botokslandığınız anlaşılmadan musmutlu olabilirsiniz.

Botoks ile İlk Tanışma
Kişiden kişiye değişiklik gösterse de kaz ayaklarının, kaş arası çizgilerin size ilk merhaba dediği andan itibaren botoks uygulamalarınıza başlayabilirsiniz. Ne kadar erken önlem alırsanız o kadar doğal bir görünüme sahip olursunuz. Bu nedenle botoksu bir orta yaş uygulaması olarak görmemeli ihtiyaç anında camı hemen kırmalısınız!

En Güzel Botoksu Kim Yapar?
-Sakın ola ki estetisyenlik sertifikası olan birine botoks yaptırmaya kalkmayın!-
Üzülürsünüz..
Botoks uygulaması uzmanlık isteyen medikal uygulamadır. Bu yüzden tabii ki medikal estetik hekimin uygulaması gerekmektedir. Uygulama yaptırmadan önce hekiminizin diploma ve sertifikalarını mutlaka kontrol ediniz..