DOCTORS CLINIC CENTER

2011 yılında, kendisini mesleğine adamış doktorlar tarafından kurulmuŞ bir medikal estetik ve tedavi merkezidir.
Amacımız hastalarımızın mutluluğunu sağlamak ve onlara hijyenik, güvenilir bir aile ortamı yaratarak tedavilerini gerçekleştirmektir. Bu amaçla çıktığımız yolda 2013 yılında İzmir’de açılan şubemizle birlikte hizmetlerimize iki şube olarak devam etmekteyiz.
Doctors Clinic Center, varolduğu günden itibaren bir çok sosyal sorumluluk projesine imza atmış ve bundan sonra da atmaya devam edecektir. Çünkü biz hayatın paylaşarak anlam kazandığına inanıyoruz.
Doctors Clinic Center çalışanları ve hastalarımız olarak kocaman bir aileyiz. Ve umuyoruz ki her gün büyüyen birbirine sabır ve sevgiyle bağlanan bir aileye olmaya devam edeceğiz.

DUDAK DOLGUSU

BOTOKS

SAÇ EKİMİ

PLASTİK CERRAHİ

DUDAK DOLGUSU

Dudak dolguları dudaklarınıza sadece hacim ve şekil vermez, nem oranını da arttırarak daha canlı dudaklara sahip olmanızı sağlar. Kalıcılığı 4 ile 6 ay arasındadır. Ağrısız sızısız gerçekleştirilen dudak dolgusu işleminden hemen sonra sosyal hayatınıza geri dönebilirsiniz.

BOTOKS

Mimik hareketlerinizin sonuncu oluşan kırışıklarınıza doğrudan müdahale ederek onları yok eder. Kas aralarına enjekte edilen botoks uygulaması, uygulama sonrası bir hafta içinde etkisini gösterir. Kullanım süresi ortalama olarak 4-6 ay arasındadır.

SAÇ EKİMİ

Saç dökülmesi insanlar için en önemli sorunlardan biridir. Farklı problemlerden de kaynaklanabileceği gibi, genetik dökülme de zaman içinde size saçlarınızı kaybettirebilir. Artık en son yöntemlerle kaybettiklerinizi geri alıp aynalarla barışabilirsiniz.

GENÇLİK AŞISI

Yaşlandıkça cildimiz kollajenini, kollajenin yapı taşı olan hyaluronik asidi ve yağ dokusunu kaybeder. Bu da derinin sarkmasına ve kırışıklık ve derin çizgilerin oluşmasına neden olur. Hyaluronik asit, cildimizin genç kalmasında çok önemli bir rol oynar.

BİZE ULAŞIN

HER ZAMAN TÜM PROBLEMLERİNİZDE EKİBİMİZ YANINIZDA

ADRES

Halaskargazi Cad.Şişli Etfal Hastanesi Sk.No:2 Kat:1 Şişli/İstanbul

TELEFON

+90 212 274 27 28

EMAIL

info@doctorsclinic.com.tr

TAKİP EDİN